Ülke İnsanı Olarak Zaman Birlik Beraberlik Zamanı

    Sinop'un Dikmen İlçesi Eski Belediye Başkanı aynı zamanda Demokrasi ve Adalet Platformu Başkanı Hüseyin Yüksek yaptığı açıklamada; "Ülke insanı olarak zaman birlik beraberlik zamanıdır

Ülke İnsanı Olarak Zaman Birlik Beraberlik Zamanı
Ülke İnsanı Olarak Zaman Birlik Beraberlik Zamanı Kadir
Bu içerik 1049 kez okundu.

    Sinop'un Dikmen İlçesi Eski Belediye Başkanı aynı zamanda Demokrasi ve Adalet Platformu Başkanı Hüseyin Yüksek yaptığı açıklamada; "Ülke insanı olarak zaman birlik beraberlik zamanıdır."dedi.
    Yüksek gazetemize yaptığı açıklamada; " Uluslararası istihbarat örgütlerinin, Türkiye'nin huzur ve istikrarını bozmayı hedeflediği hain oyunlar yine sürdürülüyor.
     İstanbul Beyazıt'ta polis ve sivil demeden  alçakça" insanları yok eden cinayet şebekeleri Mardin, Midyat'ta da ihanetlerine devam etti. Canilere en güzel cevabı, içinde bulunduğumuz mübarek ay, kutsal Ramazan boyunca göstereceğimiz birlik, beraberlik ve kardeşlik ile verebiliriz. 
    Birbirimize her zamankinden fazla kenetlenmeliyiz. Devlet büyükleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'a her zamankinden fazla güvenle ve daha güçlü şekilde destek olmalıyız. Mesele; asla" bir parti meselesi değil.             Yaşadığımız; her anlamda, büyük bir çöküntü içindeki Batı ve Hristiyan dünyasının, 'Yasemin Devrimi, Arap Baharı' ile başlayan, Müslümanları 'bölüp parçalayıp yönetme' politikası ile yeniden ayağa kalkma arayışı... Uluslararası şer odakları, kirli ittifaklar, istihbarat örgütleri 'vekalet savaşları' ile "taşeron örgütler üzerinden Türkiye'nin istikrarlı yükselişine daha önce de kast etmişti. 
    Biz bu oyunları biliyoruz. İstanbul'da ve Mardin'de yaşadığımız ülkenin beka ve istikbal sorunudur. 
    Mesele particilik değildir mesele vatanın bütünlüğü, mesele istiklal mücadelesidir. 
    Tarih boyu olduğu gibi bizi tekrar ve yine sınıyorlar, korkutmak istiyorlar, sinmemize çalışıyorlar. 
    Millet olarak bu zor ve karanlık günlerden de el ele vererek, güçlenerek çıkacağımıza olan inancımız tamdır. Kaybetmeye, 
yenilmeye, yok olmaya, 'milli irade' önünde diz çökmeye alışmış iç ve dış terör odakları, bir kez daha tarumar olacaktır. 
Üniformalı ve sivil şehitlerimizin yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dilerim."dedi.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu