Tünelde Açılış Bilmecesi

Tünelde Açılış BilmecesiSinop’ta gidiş-geliş olmak üzere hizmet veren Demirci Köyü tünellerinin bir tanesinin hala kapalı durumda bulunması soru işaretlerine neden oluyor

Tünelde Açılış Bilmecesi
Tünelde Açılış Bilmecesi Kadir
Bu içerik 702 kez okundu.
Tünelde Açılış Bilmecesi

Sinop’ta gidiş-geliş olmak üzere hizmet veren Demirci Köyü tünellerinin bir tanesinin hala kapalı durumda bulunması soru işaretlerine neden oluyor. Yaz sezonu ile sıklaşan trafik nedeniyle vatandaşlar bu tünelin ne zaman açılacağını merak ediyor.

Yaklaşık 2 aydan bu yana Demirci Köyü tünelinin bir yönlü tarafında devam eden çalışmalar nedeniyle kapalı durumda bulunması, Sinop’a geliş ve gidişin diğer istikametteki tünelden sağlanmasına neden oluyor. Sinop’ta yaşayan ve çevre illerden Sinop’a geliş gidiş yapan vatandaşlar da yaklaşan bayram tatili öncesi bu tünelin ne zaman ulaşıma açılacağı sorusunu soruyorlar. Yetkililerden merakla beklenen bu soru için bir açıklama beklediklerini belirten vatandaşlar; “Bu yoldan neredeyse her gün binlerce araç geçiyor. Sinop’un çevre illere açılan en işlek yolu konumunda bulunan bu tünelde devam eden çalışmaların ne zaman biteceğini merak etmekteyiz. Özellikle yaklaşan Ramazan Bayramı tatili nedeniyle burada yaşanacak trafiği de göz önüne alacak olursak bu yolun ne zaman kullanıma açılacağı ile ilgili olarak yetkililerden bir açıklama bekliyoruz” şeklinde konuştular.

Haber: Sinop Pusulası

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu