Tokeller Endüstriyel Mutfak Hakkında

Tokeller  Endüstriyel  Mutfak Hakkında
Tokeller  Endüstriyel  Mutfak Hakkında tanitim
Bu içerik 577 kez okundu.

2005 yılında kurulan firmamız, sadece üretim ile endüstriyel mutfak sektörüne atılmıştır. Kendi ürününü üretip toptancılara satış yapan Tokeller Mutfak, 3 sene boyunca sadece endüstriyel mutfak malzemeleri üretti.

Yenilikleri takip ederek; ürettiği ürünleri geliştirerek A Kalite ürün üretmeye özen gösterdi. Halen kendini geliştirmekte olan Tokeller Mutfak, gelişimin hiçbir zaman sonlanamayacağını prensibini firma olarak kabullenmiştir.

Tokeller Mutfak; kurulduğu günden bu yana esas aldığı tek değer, üretilen ürünün referans olarak Tokeller Mutfak’ın rahatlık ile gösterilebilmesidir. Bu ürünün kalitesinden, dürüst ticaret anlayışına kadar her maddeyi kapsamaktadır.

Sadece ürettiğimiz ürünlere değil, iş ahlakımıza da dikkat etmemiz gerektiğini düşünmekteyiz ve gelişirken bazı şeylerin değişmemesi içinde çaba göstermekteyiz.

2010 yılından itibaren showroom mağazamız ile de hizmet vermekteyiz. Özellikle pasta dolabı dikkat çeken ürün çeşitlerimizden birisidir. Kullanımı kolay olan pasta dolaplarımız,  üretici firma tarafından 1 sene garantilidir. Üstelik teslimat ve kurulumda Tokeller Mutfak’a aittir.

Sizde bizimle iletişime geçmek için; http://tokeller.com adresini kullanabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik  Sitem Etti
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik Sitem Etti
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi