Steam Cadılar Bayramı

Steam Cadılar Bayramı
Steam Cadılar Bayramı Kadir
Bu içerik 638 kez okundu.

Steam Cadılar Bayramı

Steam her zaman ki gibi indirimlerini yapmaya devam ediyor ancak cadılar bayramına özel olarak korku benzeri oyunlarda indirimler çok daha fazla olacak .Bu nedenle  özel olarak bu günde korku tarzı oyunları almak daha karlı olacaktır .Bunun dışında steam üzerinde zaten her gün indirim yapılmaktadır ancak çok büyük indirimler bekliyorsanız yaz veya kış indirimlerini beklemeniz gerek . 

 

Steam’in özellikle yaz ve kış indirimleri bir kenarda dursun, her hafta hafta ortası ve hafta sonu indirimleri olmak üzere sürekli bir indirim dönemi bulunuyor. Ancak bu yaz ve kış indirimlerinin yanı sıra bir diğer büyük indirim dönemi olan Cadılar Bayramı İndirimleri dönemi de geliyor.

Steam’den gelen bilgiye göre 28 Ekim 2016 Cuma günü akşam 20:00’da başlayacak olan Cadılar Bayramı İndirimleri, 4 gün sürecek ve 31 Ekim 2016 Pazartesi akşamı 20:00’da sona erecek.

 

Bildiğiniz gibi Steam’in bu tarz büyük indirim döneminde yeni çıkanlar hariç AAA dediğimiz ve herkesin oynamak istediği en iyi oyunlar da indirime giriyor. %80’e varan indirimler göreceğimiz Steam Cadılar Bayramı İndirimleri için şimdiden cüzdanları hazırlamakta yarar var.
 

Steam Cadılar Bayramı Steam Cadılar indirim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu