Son Dakika Sıcak Gelişmeler ve Güncel Haberleri Özel Kayseri Sayfasında Hurriyet’de Takip Et!

Son Dakika Haberler, Yerel Haberler, Güncel Sıcak Gelişmeler Hurriyet Kayseri Sayfasında!

Son Dakika Sıcak Gelişmeler ve  Güncel Haberleri Özel Kayseri Sayfasında  Hurriyet’de Takip Et!
Son Dakika Sıcak Gelişmeler ve  Güncel Haberleri Özel Kayseri Sayfasında  Hurriyet’de Takip Et! Erkut
Bu içerik 707 kez okundu.

Binlerce Yıldır Ticaretin Merkezi Kayseri. Hurriyet.com.tr Özel Kayseri Sayfası İle Şehri Takip Et.

6 Bin yıllık tarihin mirasçısı Kayseri. Türkiye doğal güzellikleri, tarihinde bir çok devlete ve uygarlığıa ev sahipliği yapması ile tam bir tarihtir. Türkiye’nin geçmiş eski şehirleri arasında yer alan Kayseri Türkiye’nin kalabalık şehirleri arasında yer alıp İç Anadolu bölgesinde Ankara ve Konya’dan sonra üçüncü büyük ekonomiye sahip şehirdir. Kent sanayide öncü hareketler yaparak ekonomide  gelişim sağlamış, yeni açılan üniversiteler ile eğitim alanında da hızla gelişen bir şehirdir.

Dünyanın en eski şehirleri arasında uer alan Kayseri, Kapadokya olarak bilinen bölgenin klasik çağından gelmektedir. Kızılırmak’ın güneyinde bulunan şehir tarihi dokusu ile halan geleneklerine bağlı olarak yaşamakta ve varlığını hızlı bir şekilde devam ettirmektedir. Tarihi dokusu Milattan önce 4000 yıllarına dayandığı için tam 6 bin yıllık bir geçmişi vardır. Şehirde son on senedir gelişim çok hızlı olmuştur. Şehrin gelişimi 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Türk siyasetine girmesi ile ivme kazanmış, kültürel tarihinde var olan kuvvetine şehrin ileri gelen ismi Abdullah Gül ile tekrar kavuşarak Sanayi, Eğitim, Sağlık ve Turizm alanında da hızlı bir şekilde gelişim sağlamıştır.

Kayseri içerisinde yapılan ticarette tarım ve hayvancılık son sıralarda yer alıp, Ekonomide tarımın yeri Sanayi, Ticaret ve Ulaştırmadan sonra gelmektedir. Kayseri Haberleri ticari açıdan önemlidir. Kayseri Haber değeri yüksek olması geçmişinde ticaretin merkezi olmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle Milattan önce son zamanlar ve Milattan sonra ki dönemin başlarında başlayan ticari dönemlerde, Dünya ekonomisinin ve ticaretinin merkezi Kayseriydi. Kayseri ticari zeka ve ahlak olarak da farklı bir noktada olduğu için özellikle sanayide gelişmeye devam etmektedir. Kayseri’de bulunan yeni verilere göre ilk organize sanayi alanı bu şehirdeymiş.

Şehirde kış turizmi olarak bilinen kayak tatili imkanları da mevcuttur. Erciyes dağı ile şehrin güneyinde olup, dağında şehre yakın olması ile popüler bir dağdır. Toz karı ile ile dünyaca ünlü olan dağ kayak merkezi olarak şehrin kalkınma planı ile şehre iç turizm ağırlıklı olarak turizm şansı tanımaktadır. Kayseri Güncel Haberler şehrin turizm, sanayi ve ulaşım alanında aktif olması ile değer kazanmaktadır.

Kayseri iline özel sayfası ile Hurriyet.com.tr Kayseri ile ilgili haber arayanlara güvenilir ve hızlı bir şekilde içerik sunmaktadır.  Son Dakika Kayseri Haberleri ve Güncel Haberler başta olmak üzere Kayseri’ye özel sayfası ile Hürriyet şehre özel tüm haberleri tek bir sayfa içerisinde toplayarak eski tarihli ve gündemde yer alan tüm haberleri okurlarına ulaştırmaktadır.

Hürriyet’i takip ederek Kayseri’nin tüm gündemine hakim olabilir, geçmişte farklı başlıklarda çıkan haberlere göz atarak Kayseri hakkında aranan içeriklere hızlı bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. 

Kayseri Kayseri Haber Haber kayseri kayseri haber haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik  Sitem Etti
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik Sitem Etti
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi