Sinop Kızılay'dan Ankara'ya Ziyaret

İlk ziyaretine Türk Kızılayı Genel Merkezine gerçekleştiren Sinop Kızılay Şube yönetimi ve kadın kolları Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr

Sinop Kızılay'dan Ankara'ya Ziyaret
Sinop Kızılay'dan Ankara'ya Ziyaret
Bu içerik 543 kez okundu.

İlk ziyaretine Türk Kızılayı Genel Merkezine gerçekleştiren Sinop Kızılay Şube yönetimi ve kadın kolları Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık’a ziyarette bulundu.

Ziyarette Sinop Kızılay Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu,Sinop Kızılay çalışma ve faaliyetleri  ile planlanan projeler hakkında Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık’a bilgiler sunduktan sonra kendisine Sinop Çektirme modeli ile Sinop Kızılayın faaliyetlerinin yer aldığı Sinop Kızılay Faaliyet kitabını hediye etti. Sinop Kızılay Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu, Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık ve yönetim kurulu üyelerini Türkiye’nin En Mutlu İnsanlarının yaşadığı Sinop’a davet etti.

Sinop Kızılay yönetimi ve kadın kollarına Türk Kızılayı Genel Merkezine  gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık Sinop Kızılayın  yeni  yönetimine yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Sinop Kızılay Şube yönetim üyeleri Türk Kızılay Genel Merkezinde Genel Merkez yönetim kurulu üyelerini de ziyaret ettiler.

Daha sonra TBMM de ilk olarak Sinop Kızılay Şube yönetimi ve kadın kolları Sinop Ak Parti Milletvekili Nazım Maviş’i ziyarette bulundular. Ziyarette Sinop Kızılay Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu,Sinop Kızılay çalışma ve faaliyetleri  ile planlanan projeler hakkında  Sinop Ak Parti Nazım Maviş’e bilgiler sunduktan sonra  Sinop Kızılayın faaliyetlerinin yer aldığı Sinop Kızılay Faaliyet kitabını hediye etti.

 Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş,ise Sinop Kızılay Şubesinin  gerçekleştirdiği başarılı  faaliyet ve çalışmaları yakından takip ettiğini ifade ederek   kendisine yapılan ziyaretten dolayı teşekkür etti, yeni yönetime başarılar diledi.

Son olarak  Sinop Kızılay Şube yönetimi  TBMM.de CHP Grup Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Engin Altay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette  Sinop Kızılay Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu  yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi, Sinop Kızılayın faaliyetlerinin yer aldığı Sinop Kızılay Faaliyet kitabını hediye etti.

CHP Grup Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Engin Altay ise ziyaret dolayısıyla Sinop Kızılay Şube yönetimi ve kadın kollarına teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu