Pvp Serverler Açılmadığında Ne Olacak ?

Pvp Serverler Açılmadığında Ne Olacak ?

Pvp Serverler Açılmadığında Ne Olacak ?
Pvp Serverler Açılmadığında Ne Olacak ? admin
Bu içerik 405 kez okundu.

Pvp serverler'in açılmaması iki türlü kapanmaya bağlanır .İlk olarak sunucu kapanmış olabilir.Kapanmış sunucu açıldığı zaman giriş bilgileriniz silinmiş olabilir.Yani her şey en baştan başlanacak hale gelmiş olabilir.Diğer bir açılmama sorunu ise bilgisayarınızda yaşanan problemler olabilir.Yada yeni indirdiğiniz pvp serveri bilgisayara kurdunuz ancak bilgisayarınızda açılmadı .Bu gibi problemlerden ikincisini tanıtım sitelerinde çözebiliyorsunuz.Tanıtım sitelerinde karşılaşılan hatalar ve çözümler adı altında sorunların çözüme kavuşması açıklanmıştır.İlk sorunun çözümü ise beklemektir.Sunucu sahibi sunucuyu tekrardan kuracak ve eğer yedekleme yapmışsa dosyaları yeniden yükleyecektir.Eğer yedekleme yoksa sunucu sıfırdan başlar.Üçüncü sorun yaşanıyorsa pvp serverin indirildiği tanıtım paneline giderek yorumlara bakıp sorunun nasıl çözüldüğünü bulabilirsiniz.Pvp server sorunlu ise zaten yorum panelinde sorunu yaşayan üyelerin olduğunu göreceksiniz.

Wslik Pvp Serverler de Yardımcı Oyuncu

Emek serverler oyununa yeni başlayacak bir oyuncu , oyun hakkında bilgi sahibi olmadan oyuna başlayabilir mi ? Elbette deneyerek öğrenmek isteyen bir oyuncu ise oyunu deneyerek öğrenmesi bilgilerin kalıcı olması sağlanır.Bilgili aldıktan sonra deneyerek öğrenmek ise doğru yolun akılda daha kalıcı olmasını sağlayacaktır.Örneğin ‘’Turmalin madeni’’ adındaki nesne ile karşılaşan oyuncu nesnenin ne olduğunu ? Ticarete açık mı ? Depolanabilir mi ? Stoklanabilir mi ? Bu gibi sorulara cevap arayacaktır ancak bu kadar işlemi deneyerek öğrenmek hem vakit kaybı hem de oyunu kavrama süresini uzatacaktır.Bu sadece bir nesneydi , metin2 pvp oyunundaki nesne sayısı metin2 oyununa göre daha az olabilir ama her nesnenin onlarca özelliği olabiliyor.Bu nedenle tavsiyemiz olan tanıtım sitelerinden oyun hakkında bilgi topladıktan sonra metin2 pvp oynayamaya başlamanız.Metin2 pvp adreslerine yukarıdaki altı çizili kelimeye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Editsiz Serverler de Cevherler Ne İşe Yarar?

Metin2 pvp serverlerin bazılarında cevherler özelliği açık olabilir.Genel olarak çoğunda cevherlerin açık olduğunu kullanılabilir olduğunu göreceksiniz.Cevherler , iksirler gibi oyuncunun karakterine büyük yardımlarda bulunabiliyor.Ekstra özellikler ile oyuncunun karakteri daha güçlü hale geliyor.Bulunan cevherler kostümdeki takılara eklenebiliyor.Eklenebilecekleri kıyafetler : bilezikler,kolyeler ve küpelerdir.Bir eşya için en fazla 3 cevher eklenebilir .Standart olarak 3 tanedir ancak editsiz serverler de değişime uğraşmış olabilir . 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik  Sitem Etti
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik Sitem Etti
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi