Pokemon GO Nasıl Hile Yaparız ?

Pokemon GO da Hile Yapımı Pokemon GO oyunu bir anda kısa sürede ortaya çıkıp milyon kullanıcıyı aşmayı becerdi ki bunun en büyük sebebi daha önceki yıllarda Pokemon adında bir çizgi film olmasından ve birçok izleyicisi olmasından kaynaklı Pokemon GO adındaki oyun birçok kullanıcı tarafından ihtiyaç olarak görülüp çok sevildi .

Pokemon GO Nasıl Hile Yaparız ?
Pokemon GO Nasıl Hile Yaparız ? Kadir
Bu içerik 1654 kez okundu.

Pokemon GO da Hile Yapımı

Pokemon GO  oyunu bir anda kısa sürede ortaya çıkıp milyon kullanıcıyı aşmayı becerdi ki bunun en büyük sebebi daha önceki yıllarda Pokemon  adında bir çizgi film olmasından ve  birçok izleyicisi olmasından kaynaklı Pokemon GO adındaki oyun birçok kullanıcı tarafından ihtiyaç olarak görülüp çok sevildi . 

Ancak ülkemizde hizmete girmediği için Pokemon GO sadece yabancı ülkelerde yayınlandı ki Google Play Store içerisinde bulamıyorsanız  bu sebepten bulunamıyordur ki biz sizin için Pokemon GO indirebilmeniz için hemen aşağıya link bırakacağız ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta her adresten Pokemon GO indirilmez çünkü içerisinde virüs olabilir . Biz sizin için içerisinde virüs olmayını araştırarak bulduk ve virüs kontrolü testlerini de link ile paylaşacağız ki isterseniz siz tekrardan kontrol edebilin . 

Öncelikle oyunu indirmek için link : http://goo.gl/xWLkp3 

Virüs kontrolü yapıldığı link : https://goo.gl/2MgMKI 

Pokemon GO Hilesi 

Oyunu indirdikten sonra Pokemon GO içerisinde sizden GPS ve internet bağlantısı isteyecek ve  bu tür bağlantı ve istekleri sabotaj edince oyunu hile kullanmış oluyoruz . Öncelikle sahte GPS uygulaması ile google play store içerisinde binlerce var bu uygulamalardan bir tanesini alıyoruz ki ROOT gerekmiyor . Ardından bir VPN uygulama ile sahte GPS desteklenecek ve bu şekilde oyun da aslında evdeyken başka bir ülkeye ışınlanmış olacağız . 

Pokemon GO da Hile Yapımı Pokemon GO nasıl hile yaparız Pokemon GO hile
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu