Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır

Uzmanlar insan vücudu için yeni tehlike kaynağı keşfettiler.

Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır Kadir
Bu içerik 1086 kez okundu.

 Massachusetts eyaleti Üniversitesi mütəxəssisiləri günlük kullandığımız plasmas Şişeler kaçınmayı öneriyor. Özellikle de çocuklara bu tür şişe paketlenmiş içeceklerden uzak durmayı öneriyor. Uzmanlar orta yaş üstü nüfusun 99% 'in vücudunda ftalatın olmasını kaydederek bu kararı verdiler.

Ftalat ev təmizləyicilərinin, gıda ürünlerin qablaşdırılmasına kullanılan materyalde, parfümeriy ürünlerinde,kozmetiklerde ve plastik eşyalarda olur. Bu maddenin içerdiği toksin gebeliğin gerçekleşmesi önler. Araştırmayı yürüten uzmanlar sonsuzluktan tedavi alan 50 çift arasında incelemeler yapmış ve bu karara varılmıştır. Çünkü bu çiftlerin hepsinin idrarında ftalatın miktarının fazla olduğu anlaşılmaktadır.

Uzmanlar ftalatın en çok plastik kaplarda olduğunu dikkate alarak insanları plastik ambalajında ​​bulunan gıda ürünlerinden uzak durmaya çağırmıştır. Onlara göre böyle kaplarda satılan gıdalardan fazla kullanan hamile kadının doğuracağı çocuğun doğuştan qüsurla doğma olasılığı fazladır.

Uzmanlar kanında ftalatın fazla olduğu erkeklerin spermalarının zayıf olduğunu ve onların kadınların hamile kalması şansının düşük olduğunu kanıtlamışlardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu