Okey İndir ve oyna

Okey İndir ve oyna

Okey İndir ve oyna
Okey İndir ve oyna Kadir
Bu içerik 3996 kez okundu.

Okey İndir ve oyna

Masa oyunları ülkemizde çok sevilen ve oynanan oyunlardandır. Bu oyunlar içerisinde özellikle okey oyunu çok fazla oynanmaktadır. Kahvelerde, kafeler ve evlerde okey oynanması oldukça yaygındır. Bu oyun gelişen teknoloji ile dijital ortamda da yerini almış durumda. Özellikle akıllı telefonların artması ile bu platform üzerinde bu oyunlar çok ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Okey oyunu ücretsiz bir şekilde telefonlara indirilerek oynanabilmektedir. Kolay bir şekilde telefona kurulan oyunu online olarak veya tek başına yapay zeka ile oynamak mümkün olabilmektedir. Bu oyunda normalde oynanan okeyde olduğu gibi aynı kurallar geçerli olmaktadır. Masada bulunan dört kişi ile okey oynanmaktadır ve bitimlerde 2 puan alınmaktadır. Sende hemen Okey indir ve Oyna

Oyunun telefona indirilip kurulmasından sonra kolay bir şekilde oyunun içine girilerek masa seçimi ve oyuna başlama işlemleri yapılabilmektedir. Online olarak oynanacak versiyonda, karşıda bulunan diğer kişilerin taş atması için bekleme süresi olacaktır. Bu içerisinde taş alması ve atması gerecektir. Aynı durum sıranın size gelmesinde de devam etmektedir. Bu sebeple oyun başında kalınması gerekecektir. Birinin masadan kalkmasından sonra hemen masaya başka bir oyuncu gelmektedir. Bu şekilde masadaki kişiler değişse bile oyun devam edecektir. Oyunda düz bir şekilde bitilebileceği gibi okeyin beklenmesi de mümkün olacaktır. Okey ile bitilmesi durumunda alınacak puan artacaktır. Oyuna girişte farklı stildeki masalarda birisini tercih etmek mümkün olmaktadır.Facebook üzerinden okey oynamak için tıklayın.

Oyun görselleri itibari ile oldukça gelişmiş ve güzeldir. Kaliteli bir görüntü sağlayarak keyifli bir oyun oynanmasını mümkün hale getirmektedir. Oyundaki seslerde oldukça güzel ve kaliteli şekilde yapılmış. Bu durumda oynanırlık konusunda büyük avantaj sağlamaktadır. Oyunun online olarak oynanması sırasında masadaki kişiler ile mesajlaşmakta mümkündür. Böylece oyun içerisinde arkadaş edinebilir veya kendi arkadaşlarınız ile mesajlaşarak oyun oynayabilirsiniz. Bu avantajları da oyunun çok ilgi görmesini ve indirilerek oynanmasını sağlamaktadır. Oyun içerisindeki bazı özellikler ile alakalı olarak oyun içi satın almalar mümkün olabilmektedir. Ancak bu gibi satın almalar dışında da tamamen ücretsiz bir şekilde oyunu kolayca ve keyifle oynamak mümkün olmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütefen buradanindir.com’ u ziyaret edin.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik  Sitem Etti
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik Sitem Etti
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi