Kolayca hızlı bir şekilde kapıda ödeme ile kitap satın alma

Kolayca hızlı bir şekilde kapıda ödeme ile kitap satın alma

Kolayca hızlı bir şekilde kapıda ödeme ile kitap satın alma
Kolayca hızlı bir şekilde kapıda ödeme ile kitap satın alma admin
Bu içerik 419 kez okundu.

Kitap okumak her ne kadar vazgeçilmezlerim arasında olsa da iş yoğunluğundan kaynaklı yeterli miktarda kitap alışverişine çıkamıyorum. Almak istediğim kitaplar, okumak istediğim hikâyeler ne kadar çok birikse de alabilecek ya da kitapevlerine gidebilecek zamanım olmuyordu. İnternet üzerinden ne kadar araştırma yaparsam yapayım içimi rahatlatacak, kafama uygun, kapıda ödeme gibi uygun ödeme şekilleri ya da ben de güven duygusu uyandıracak siteler bulmakta zorlanıyordum. Güveni sağlayıp kafama uyan bir site olsa da sipariş ettiğim kitapların geliş süresi o kadar uzun oluyordu ki kitap siparişi vereceğime pişman oluyordum. Ancak bir gün benim gibi kitap okumayı seven bir arkadaşımdan maxkitap sitesini duydum ve denemek istedim. kitap satışı yapan siteler arasından farklı olduğunu göz gezdirdiğim an anladım.

Siteye baktığım anda pek fazla umudum yoktu. Diğer kitap satışını yapan siteler gibi bu site de beni cezbetmeyecek diye düşünüyordum. Ancak zaman geçtikçe siteyi dolaşmam daha da arttı ve kabul etmem gerekir ki maxkitap, beni kendisine çekmişti. Maxkitap, yalnızca kitap satışı yapmak ve elindeki kitapları bir an önce satma gibi bir girişimleri yoktu. Gerçekten kitap okumayı sevenler ve kitaplara hak ettikleri değeri verenlerin seveceğine emin olduğum sitede aradığını kitapları bulmak, yeni okunacak kitaplar aramak ve daha önce fark etmediğiniz kitaplara bakmak hiç de zor olmayacaktır. Bir kitap evine gittiğinizdeki rahatlığı ve güveni maxkitap sitesinde gezinirken de hissedecekseniz. Kitap aramak için oluşturulmuş kategorilerde oldukça rahat bir kullanıma sahip olduğu gözümden kaçmadı. Dilerseniz okumak istediğiniz ya da sevdiğiniz yazarlardan yola çıkarak kitap satışı gerçekleştirebilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da beğeneceğinizi düşündüğünüz yazarların kitaplarını tek tek aramak yerine, toplu bir şekilde hepsi aynı yerde, rahatlıkla kitaplara bakabilirsiniz. Dilerseniz de beğendiğiniz yayınevlerinden kitaplar satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Yayınevleri kategorisinden yola çıkarak okumak isteyeceğiniz kitaplara bakabilirsiniz. Yayınevleri ve yazarlardan yola çıkarak kitap okumak istemiyor, daha çok konularına bakmak isteyebilirsiniz. Maxkitap, konularına göre de kategorilerine ayırmış bulunmaktadır. Maxkitapın kitap satışı için bu kadar geniş ve kullanışlı bir kategori seçeneğini kullanması beni oldukça memnun etti. Bu durum beni kendisine çeken en önemli hususlardan biri oldu. Kategorilere baktıkça bakasım geliyor ve kitapların arasında kaybolmamı sağlıyordu. Ayrıca yayınevi, yazarlar ve konularına göre okumak istediğiniz kitaba karar veremediyseniz ve bu şekilde kitaplara göz gezdirecek zamanınız yoksa kitap listelerinden faydalanabilirsiniz. Zamanınız kısıtlı ve kitap almak isteyebilirsiniz, bu nedenle maxkitap ölmeden önce okunması gereken kitaplar, en iyi aşk kitapları gibi kategorileri sayesinde bünyesinde barındırdığı kitaplarının bir kısmına hızlıca bakabileceksiniz. Ayrıca en önemli hususlardan biri olan ödeme şekillerinin müşteri yararına olması da beni cezbeden başka bir konu oldu. Kapıda ödeme seçenekleri, ücretsiz kargo kampanyası gibi birçok konuda kitapseverlerin yanında olan Maxkitap sizleri bekliyor.

Maxkitap sitesinde zaman geçirdikçe fark ettiğim en önemli hususlardan biri ve beni en çok kendisine çeken konu amacı yalnızca kitap satışı gerçekleştirmek olmayışı oldu. Kitapların arasında gezinirken bende olduğu gibi sitenin samimiyeti sizlere de geçecektir. Kitaplar hakkında yorumlar yapabilir ve uygun ödeme seçenekleri sayesinde memnun olabilirsiniz. Eğer sizde benim gibi internet üzerinden kredi kartıyla alışveriş yapamıyorsanız, kapıda ödeme kitap seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçenekleri sayesinde kitaplarınız fiyatını kapıda ödeyebileceksiniz. Müşteri temsilcisinin de sizler için var olduğunu bildirmek isterim. Müşteri temsilcisi sayesinde site içerisinde aklınızı kurcalayan soruları giderebilirsiniz. Ayrıca sipariş takip seçeneği sayesinde kitaplarınızın nerede kaldığını öğrenebileceksiniz. İşte bu nedenlerden dolayı maxkitap beni kendisine çekti ve diğer internet üzerinden kitap satışı yapan yerler arasından kendisini ayırdı. Hem görsel alandaki gerekli önemi göstermeleri hem kitap kategorilerinin düzenli bir biçimde ayrılmış olması hem de müşteri taraftarı hizmet politikası sayesinde herkesin gönlünü kazanacağına benziyor.

http://www.maxkitap.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik  Sitem Etti
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik Sitem Etti
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi