Karatay’la kıyaslanmak beni utandırdı

Sosyal medyada Canan Karatay’la güzellikleri kıyaslanan Nebahat Çehre, “Canan Hanım çok saygı duyduğum bir profesör. Onunla böyle bir konuda kıyaslanmak beni rahatsız etti” dedi

Karatay’la kıyaslanmak beni utandırdı
Karatay’la kıyaslanmak beni utandırdı admin
Bu içerik 655 kez okundu.

Sosyal medyayı sallayan Canan Karatay’la güzellikleri kıyaslanan Nebahat Çehre, ‘’ Canan Hanım çok saydı duyduğum bir profesör.

 

Onunla bu tür konuda kıyaslanmak beni rahatsız etti’’ dedi Nebahat Çehre, önceki gün operatör Doktor Bülent Cihantimur’un, Bu yılda yaşının iyisi sen ol temalı tanıtıma onur konuğu olmuştur.

 

Kendisini yaşlı olarak görmediğini söyleyen sanatçı “ Arkadaşları yetmiş yaş artık orta yaş olduğunu söyledi,Kendimi hiç yaşlı sınıfına koymuyorum. Malum insanların ömrü uzadı” dedi.

 

Sosyal medyada Canan Karatay ile kıyaslanan Çehre, bu durumdan sıkıntı aldığını ifadeyle söyleyerek, “ Canan Hanım çok saygı duyduğum bir profesör dedi.

 

Onunla böyle konularda karşılaştırılmanız beni sıkıntı ediyor dedi. Kendisinden fikir de alıyor olabilirim fakat güzelliğimiz konusunda karşılaştırma olmaz, bu durum beni utandırdı” diye söyledi.

karatay utanmak sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devrim Muhafızlarından Operasyon Açıklaması Geldi
Devrim Muhafızlarından Operasyon Açıklaması Geldi
İlk Güneş Santrali Resmen Devreye Girdi
İlk Güneş Santrali Resmen Devreye Girdi