iPhone 7 Özellikleri

iPhone 7 Özellikleri
iPhone 7 Özellikleri Kadir
Bu içerik 1064 kez okundu.

iPhone 7 özellikleri 

İlk olarak işlemci olarak : Apple A9 serisini kullanmayacak yeni olarak : Apple A10 serisi çıkacak . Bu durumda akıllı telefonlar arasında işlemci bakımından lider olurken yazılım ile uyum sağlaması ise  bir hayli fazla olacak. 

Gerek iPhone 6 Plus gerek iPhone SE serisinde kullanılan işlemcilerden çok daha performanslı olacak  . 

Tasarım olara tamamen yenilenmese de farklılık gösterecek olan özellik olarak çift kamera olacak . Bu sayede rahatlıkla iPhone 7 kullandığınızı gösterebilirsiniz . 

iPhone 7  hafıza bakımından 16 GB olarak çıkmayacak varsayılıyor ancak Apple firması 12 Eylül de resmi bir tanıtım yapılacağının haberi alındı .Geç veya erken bir şekilde Eylül ayında iPhone 7 tanıtımı yapılacak . 

Fiyata gelecek olursak tamamen varsayım olduğunu belli ederek iPhone 7 için 750$  , iPhone 7 Plus için de 850$ olacağını belirtelim ki iPhone 7 Plus işlemci açısından daha iyi olabilir çok fark olmasa da . 

iPhone 7 iPhone 7 plus iPhone 7 fiyatı iPhone 7 çıkış tarihi iPhone 7 tanıtımı iPhone 7 özellikleri iPhone 7 iPhone 7 plus iPhone 7 fiyatı iPhone 7 çıkış tarihi iPhone 7 tanıtımı iPhone 7 özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu