Fatma Girik'i kızdıran vasiyet! Memduh Ün...

Günaydın yazarı Funda Karayel, bugünkü köşesinde Hollanda'da düzenlenen Kırmızı Lale Film Festivali'nde buluştuğu Fatma Girik'le sohbetini yazdı

Fatma Girik'i kızdıran vasiyet! Memduh Ün...
Fatma Girik'i kızdıran vasiyet! Memduh Ün... Kadir
Bu içerik 795 kez okundu.

Günaydın yazarı Funda Karayel, bugünkü köşesinde Hollanda'da düzenlenen Kırmızı Lale Film Festivali'nde buluştuğu Fatma Girik'le sohbetini yazdı.

Bu sohbette Fatma Girik, Memduh Ün'ün vasiyetini açıkladı: "Ben ölünce evlen biriyle, sana vasiyetimdir" dedi. "Kızdım..."

İşte yazıdan o bölüm:

MEMDUH ÜN'ÜN VASİYETİ NEYDİ?

Festivalin bu yılki onur konukları, Fatma Girik ve hülya koçyiğit'ti... Yaşam Boyu Başarı Ödülü'nü alan Hülya Koçyiğit, sinemaseverlere "Sizin sayenizde bu ödülü aldım" dedi. Kendisinden öğrenecek o kadar çok şey var ki... Saatlerce konuşsun, sıkılmadan dinlenir. Efsanevi yıldızları tanıdıkça, 'Yeşilçam başkadır' sözünü daha iyi anlıyor insan.

Tören sonrası hep birlikte Lahey'e, Büyükelçi Sadık Arslan'ın verdiği resepsiyona gittik. Resepsiyon sırasında Fatma Girik'e, 56 yıllık hayat arkadaşı Memduh Ün'ün vasiyetini sorup ekledim, "Sanırım sizin evlenmenizi vasiyet etmiş..." Kahkahayı patlatıp işin aslını anlattı. Memduh Ün, ömrünün son günlerinde "Fatma ben ölürsem, git evlen biriyle; sana vasiyetimdir" demiş. Girik de, "Bu kadar yıl ne yapacağıma karıştın, bırak artık sonrasına da ben karar vereyim" demiş.

Fatma Girik'i kızdıran Memduh Ün... vasiyet!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu