FAİZ ÖDEMEDEN EV SAHİBİ OLUN

FAİZ ÖDEMEDEN EV SAHİBİ OLUN

FAİZ ÖDEMEDEN EV SAHİBİ OLUN
FAİZ ÖDEMEDEN EV SAHİBİ OLUN Kadir
Bu içerik 359 kez okundu.

 

Gençlere büyükleri tarafından en fazla tavsiyede bulunulan konular arasında bir ev sahibi olmanın gerekliliği gelmektedir. Aile büyükleri kendilerinin yaşamış oldukları sıkıntıları gençlerinde yaşamasını istememelerinden dolayı bu konuda sürekli olarak gençleri teşvik ederler ve kira ödemek yerine al diye önerilerde bulunurlar.Birevim projesi tam da bu önerilerin değerlendirilebileceği mükemmel bir projedir.

Hemen hemen herkesin en büyük hayali olan ev sahibi olmayı hayal olmaktan çıkarıp gerçekleştirmeyi hedefleyen birevim, insanların mutluluğuna ortak olmak istiyor. Günümüz şartlarında insanların önünde ev sahibi olmalarını engelleyen pek çok neden bulunuyor. Geçim şartlarının zorluğu, yüksek faizli krediler ve komisyonlar bu engellerin başında yer alıyor. Birevim insanların önündeki bu engelleri kaldırarak, hayallerini gerçekleştirmek için faizsiz ev sahibi olma imkânının yanı sıra taksitle ve çalışma bedeli dışında hiçbir ücret almadan hizmet veriyor. Birevim sistemine dâhil olan katılımcılara sunulan peşinatsız ev al tarzındaki alternatiflerden dilediklerini seçerek, belirlenen zamanlarda yapmaları gereken ve bütçelerine uygun olan ödemeleri gerçekleştirerek ev sahibi oluyorlar. Birevim sistemine dâhil olan katılımcıların haklarının korunması konusunda da hassas olan proje ile satın alınan evlerinin tapularına satılamaz şerhi koyularak sistemin güvenilirliği garanti altına alınmaktadır. Sonrasında ödemelerin tamamlanması halinde satılamaz hükmü de kaldırılarak, tapu sahibine tasarruf hakkı verilmektedir. Birevim projesine katıldıktan bir müddet sonra çeşitli nedenlerle ayrılmak durumunda olan katılımcılara da ödemeleri iade edilmek suretiyle çıkışları da sağlanmaktadır. Katılımcılar için önemli bir güvence olan bu uygulama ile erken ayrılma halinde bile zarara uğranmasının önüne geçilmektedir.

Türkiye’nin her yerinden kira öder gibi ev sahibi olma şansını sunan birevim, daha çok insanın bu fırsatlardan faydalanabilmesi için faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Her gelir grubuna ve her kesime hitap eden birevim, farklı ev alma yöntemlerine kıyasla çok daha fazla avantajlar sunmaktadır. Birevim, profesyonel kadrosu ve Türkiye’nin her yerinde bulunan şubeleri ile sistemi herkese ulaştırmayı amaçlamaktadır. Sizlerde bir evim oldun diyorsanız, birevim sisteminin avantajlarından bir an önce faydalanın ve rahat ve uygun bir şekilde ev sahibi olun.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik  Sitem Etti
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik Sitem Etti
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi