En önemli sorun bu !

  Sinop’ta vahşi köpekten geçilmiyor. Herkes için Risk taşıyan bu köpekler, sahipleri tarafından özellikle akşamları Sinop’un en işlek caddesi

En önemli sorun bu !
En önemli sorun bu ! Kadir
Bu içerik 471 kez okundu.

Sinop’ta vahşi köpekten geçilmiyor.

Herkes için Risk taşıyan bu köpekler, sahipleri tarafından özellikle akşamları Sinop’un en işlek caddesi aşıklar bölgesinde ve Barış manço parkı içerisinde bulunan çocuk parkı mevkiinde gezdirilerek büyük tehlike arz ediyorlar.

Edinilen bilgiye göre bu vahşi köpeklerle ilgili kurum, tarım il müdürlüğü imiş.Daha önce belediye zabıta ekipleri ilgileniyordu ama şimdi Tarım il müdürlüğü bakıyormuş bu işe.Onun için HALKSESİ.COM olarak Tarım il müdürü Mehmet Asak’a sesleniyoruz “ Neyi bekliyorsunuz müdür bey? İlla ki birinin saldırıya uğraması mı lazım? Ne yani bu ülke de her şeyin şikâyet edilmesi mi gerekiyor.? Kurumunuzun görevi içerisinde bu sorumluluk size verilmişse. O zaman lütfen sorumluluğunuz yerinize getirin. Bu köpeklerin ağızlarına kafes bağlanıp öyle gezdirilmesi gerekmiyor mu? Bir ağzı darbesi 2.5 ton olduğu belirtilen bu vahşi köpeklerden birinin parkta oyun oynayan bir çocuğa saldırabileceğini düşünsenize ya da yanından geçerken size, ailenize, hepimize… Kısacası yani risk var bu işte.Umarız en kısa zaman içinde bu sorun çözülmüş olur vatandaşlar da gönül rahatlığı içerisinde çocuklarını rahatça dolaştırabilirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu