EN GÖZDE HEDİYE ÇİKOLATA VE MEYVE SEPETLERİ

Kimileri için ağızları tatlandırmak kimileri için can sıkıntısından kurtulmak kimileri için o an daha çok mutlu olmak Kimileri içine tamamen damak lezzetini hitap ettiğinden dolayı tüketilen çikolata yaratıcı tasarımcıların elinde orijinal çikolata sepetlerine dönüşmektedir.

EN GÖZDE HEDİYE ÇİKOLATA VE MEYVE SEPETLERİ
EN GÖZDE HEDİYE ÇİKOLATA VE MEYVE SEPETLERİ tanitim
Bu içerik 534 kez okundu.

Kimileri için ağızları tatlandırmak kimileri için can sıkıntısından kurtulmak kimileri için o an daha çok mutlu olmak Kimileri içine tamamen damak lezzetini hitap ettiğinden dolayı tüketilen çikolata yaratıcı tasarımcıların elinde orijinal çikolata sepetlerine dönüşmektedir. Firmalar oluşturdukları sepetlerle adeta görsel bir ölen ortaya koymakta ve çikolatanın muhteşem lezzeti bir tema eşliğinde tasarlanarak hediye edilecek duruma göre oluşturulmaktadır. Kız isteme törenleri için farklı bir temayla hazırlanan çikolata sepeti, hasta ziyareti için daha başka bir tema ile uzaktaki değerli bir dosta götürülecekse  başka bir tema ile oluşturulmaktadır. Hangi amaçla hazırlanırsa hazırlansın çikolatalar çok farklı biçimde formatlarda karşımıza çıkmaktadır sepetteki bu ahenk görenlerin adetten gözlerinin bayram ettirmektedir.

 

Aileye yeni katılan bireyler içinse farklı bir seçenek olarak karşımıza bebek çikolatası çıkmaktadır. Yeni doğanlar için hazırlanacak olan bebek çikolataları orijinal tasarımlar ve paketlerle hazırlanmaktadır. Tema bebek olduğu için çikolatalar da bebeklere veya sevimli hayvanlara dönüşerek paketlerde yerini almaktadır. Renkli tüllerin yardımıyla da bebek çikolataları cıvıl cıvıl bir görünüme bürünerek bebek odalarındaki yerini almaktadır. Firmalar bebek çikolataları için de internet üzerinden siparişler almakta ve adrese teslim yapmaktadır.

 

Meyvelerin eşsiz lezzetleriyle hazırlayabileceğiniz bir meyve sepeti ile sevdiklerinizi mutlu edebilir ya da ziyarete gittiğimiz yerde farklı bir hediye götürülür tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Kivi, ananas, üzüm, elma, portakal, çilek, kavun, karpuz, kayısı, elma, armut vs. gibi meyvelerin kullanılmasıyla oluşturacak olan meyve sepeti yaratıcılarının elinde çok orijinal tasarımlara dönüşebilmektedir. Mevsime uygun olarak seçilmiş meyvelerle hazırlanan meyve sepetleri Kimi zaman bir karpuzun sepet olarak kullanılması ile kimi zaman da bir kavunun sepet olarak kullanılmasıyla hazırlanabilmektedir. Üzüm,   kiraz veya vişnelerin çubukları dizilmesiyle boncuk boncuk tasarımlar meyve sepetleri ile rengârenk süslemeler oluşturmaktadır. Ya da kavunlar bir çiçeği dönüşerek, sosyalizm muz parçaları arasına yerleştirilen üzüm taneleri salkım saçak sepet içerisinde hem gözleri hem de gönülleri doyurmaktadır. Vitamin deposu olması yanında görsel zenginliğiyle de meyve sepeti doyurucu bir hediye ve şık bir hediye olarak kabul edilebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik  Sitem Etti
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik Sitem Etti
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi