Ata Yüzme Spor Kulübü

Ata Yüzme Spor Kulübü

Ata Yüzme Spor Kulübü
Ata Yüzme Spor Kulübü admin
Bu içerik 305 kez okundu.

Ata Yüzme Spor Kulübü, 6 yılı aşkın süredir, yüzme kursu ve özel yüzme dersi eğitimi veren kuruluşlardan bir tanesidir. Türkiye’nin yüzme konusunda büyük başarılara imza atması hedefiyle yola çıkan Ata Yüzme Spor Kulübü, yüzmeye olan ilginin arttırılmasını da amaçlamaktadır. Yüzmeyi bir kültür haline getirmek ve nesiller boyunca bu durumu korumak isteyen kuruluş bu yönde çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettirmektedir. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı yüzme kursu eğitimleri vererek, özel yüzme derslerinden maksimum verimlilik sağlamaktadır.

Aylık avantajlı hizmet paketleriyle, fiyatlandırma da da cazip bir yol izlemektedir. Ata Yüzme Spor Kulübü, öğrenirken keyif almayı da sağlamaktadır. Kurslar karışık bir şekilde ve gruplara ayrılmış hallerde gerçekleştirilmektedir. Yüzme kursu almanın yanında, yüzme bilip yine de üyelik alıp yüzmek isteyenler de olabiliyor. Ata Yüzme Spor Kulübü özel yüzme dersi almadan da, üye olmanıza olanak sağlamaktadır. Grup grup gerçekleştirilen yüzme kursunun yanında, bire bir olarak da eğitim alma imkanınız bulunmaktadır.

MALTEPE YÜZME KURSU

Yüzme kursu Maltepe sayesinde yüzmeyi birkaç seans ile öğrenebileceksiniz. Yetişkinler için Maltepe yüzme kursu, çocuklar için Maltepe yüzme kursu ve bebekler için Maltepe yüzme kursu bulunmaktadır.

Yüzmeyi nasıl öğrenebilirsiniz? Yüzme öğrenmenin bir garantisi ar mı? gibi soruların cevabını da uzmanlar sizin için yanıtlayabilmektedir. Dolaşım sistemi için önemli bir yere sahip olan yüzme, suyun içindeki özgürlükle, saf bir düşüncenin kucağına iterek sizleri rahatlatmaktadır.

Ata Yüzme Spor Kulübü Yüzme Havuzları

Ata Yüzme Spor Kulübü, özel yüzme dersi için birden çok alternatif havuz sunmaktadır. Bunlardan ilki Ataşehir Yüzme Havuzu’dur. Şerifali bölgesinde verilen özel yüzme dersi eğitimleriyle çocuklar için yüzme eğitimi sağlanmaktadır. Bu eğitimler üç istasyon şekilde ilermektedir. Yetişkinlere ilişkin yüzme kursu, Brandium Avm’nin yanında yer almaktadır. Silence otel kapalı yüzme havuzunda gerçekleşen özel yüzme dersinde her ders 1,5 saat sürmektedir. 8 seans boyunca toplamda 12 saatlik yüzme eğitimi almaktasınız. Ayrıca yüzme kursunu alacağınız yerle ilgili incemeleri de Ata Yüzme Spor Kulübü internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Yüzme havuzunun çalışma saatleri şu şekildedir;

-Cumartesi & Pazar, 04 Yaş ve 13 Yaş,  16.00&17.00, 8 saat süreyle

-Haftaiçi (yetişkin ve çocuk özel ders), Salı + Çarşamba+ Perşembe + Cuma, Karşılıklı belirlenen saatler, 8 seans  (her seans 1.5 saat)

-Haftasonu(yetişkin ve çocuk özel ders), Cumartesi & Pazar, Karşılıklı belirlenen saatler, 8 seans (her seans 1,5 saat)

Burhan Felek Yüzme Havuzu, yüzme dersleri Üsküdar’da gerçekleştirilmektedir. İki adet yüzme havuzuna sahip bir alandır. Olimpik yüzme havuzu da bulunmaktadır. Adres bilgisi ve saat-ücret bilgileri için web sitesi ziyaret edilebilir. Son yüzme havuzuysa Yakacık Yüzme Kursu’dur. Çocuklar için ve yetişkinler için ayrı kurslar düzenlenmektedir. Olimpik standartlarda olan yüzme havuzu, ozon sistemi ile temizlenmektedir. Tesise yakın olan semtlerin bilgisi Ata Yüzme Spor Kulübü web sitesinde verilmiştir. Çalışma saatleri ve günlerine de yine web sitesinden erişilebilmektedir. Tesiste ayrıca ücretsiz otopark da bulunmaktadır. Ayrıca Bostancı ve çevresinde yaşıyorsanız yüzme kursu bostancı ile de yüzme öğrenebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Plastik şişeler erkekler için tehlike kaynağıdır
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik  Sitem Etti
Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik Sitem Etti
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi