AKP'li Başkan: Gazetecileri dövenlerin ellerine sağlık

Mardin Midyat AKP İlçe Teşkilatı Tanıtım Medya Başkanı Sait Turgut, Mardin'de geçen hafta saldırıya uğrayan gazetecilere saldıranlara "ellerine sağlık" mesajı attı

AKP'li Başkan: Gazetecileri dövenlerin ellerine sağlık
AKP'li Başkan: Gazetecileri dövenlerin ellerine sağlık Kadir
Bu içerik 729 kez okundu.

Mardin Midyat AKP İlçe Teşkilatı Tanıtım Medya Başkanı Sait Turgut, Mardin'de geçen hafta saldırıya uğrayan gazetecilere saldıranlara "ellerine sağlık" mesajı attı.

Geçen günlerde Mardin Midyat'ta PKK'nın bombalı saldırısı sonrasında olay yerine giden gazetecilere orada bulunanlar saldırmıştı. Çekim yapan gazeteciler Mahmut Bozarslan, Hatice Kamer ve Sertaç Kayar yaralanmıştı.

Odatv'nin haberine göre, Midyat AKP İlçe Teşkilatı Tanıtım Medya Başkanı Sait Turgut da bu saldırıyla ilgili sosyal medya hesabından skandal bir mesaj paylaştı. Saldırıdan sonra gazetecilerin ziyaretine giden Gazeteciler Vakfı'nı eleştiren Turgut, "Midyat Emniyet Müdürlüğü ne yapılan saldırıdan sonra sözde haber için olay yerine gelen Gazeteciler darp edilmişti. Bu gün Gazeteciler Vakfı onları ziyaret etmiş, bu Ramazan ayında çaylar sigaralar masada duruyor bu sözde gazetecileri dövenlerin ellerine sağlık" diye yazdı.

Sait Turgut'un bu sözlerine Seyfettin Bedir de destek verdi. Üstelik Bedir saldırıyı yaptığını da kabul etti. Gönderiye yaptığı yorumda Turgut, "Sizce. Bu şerefsizler olaydan on dakika sonra orada bulunmaları tesadüf mü bunların hepsi bi ayrı ayrı vatan HAYİNİ bırakmadılar daha beter olacaklardı en köşede oturan elini hava kaldıran HAYin hastane bahçesinde emniyet müdürümüze el kaldırdı ama icabına baktık" dedi.

İşte o paylaşımlar...

AKP Emniyet Müdürlüğü hastane Mardin medya PKK ramazan sağlık sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu