40 Yaşındaki Sapık 12 Yaşındaki Kızı Hamile Bıraktı

40 Yaşındaki Sapık 12 Yaşındaki Kızı Hamile Bıraktı
40 Yaşındaki Sapık 12 Yaşındaki Kızı Hamile Bıraktı Kadir
Bu içerik 938 kez okundu.

40 yaşındaki sapık adam henüz 12 yaşında olan genç kızla resmi olmayarak evlendikten sonra bir de çocuk yapınca yani genç kız hamile kalınca olaylar çok daha karıştı . Hamile kalan küçük kız hastaneye getirmek zorunda kalan şahıs kontrollerini yaptırmak istedi ancak hastane görevlileri 20 yaşında olduğu iddia edilen genç kızın henüz 12 yaşında olduğunu fark etti ve durumla ilgili polise bilgi verdi . 

RUTİN KONTROL İÇİN HASTANEYE GÖTÜRDÜ

12 yaşındaki kız hamileliğinin üçüncü ayında rutin kontrol için 40 yaşındaki kocası ve kaynanası olduğu belirtilen bir kadın tarafından hastaneye götürüldü.

DURUMU POLİSE BİLDİRDİ

40 yaşındaki sapkın koca ve annesi hastane personeline kızın 20 yaşında olduğunu söylediler. Bunun üzerine durumdan şüphelenen hastane personeli çocuk yaştaki hamile kıza 20 yaşındaki bir kadının rahatlıkla cevap verebileceği hamilelik ile ilgili sorular sordular. Hamile kız hastane personelinin sorduğu soruya cevap veremeyince, personel kızın 20 yaşından çok daha küçük olduğunu anlayıp durumu polise bildirdi.

 

"KARIM 20 YAŞINDA SORU SORMAYI BIRAK!"

Kocasının 20 yaşında olduğunu söylediği kızın, aslında 20 yaşından çok küçük olduğundan şüphelendiği için kıza soru soran bir sağlık personeli, kıza soru sorduğu sırada kocanın sinirli bir şekilde, "Karım 20 yaşında ona soru sormayı bırak! işine bak" dediğini söyledi.

KAÇIRILMIŞ OLABİLİR

Koca tutuklanırken olayı soruşturan polis küçük kızın kaçırılmış veya yabancı gelin olarak satın alınmış olabileceğini söyledi. Çin'de yıllardır erkekler ülkenin doğu sınırından Vietnamlı gelinleri satın alıyor.

40 yaş 12 yaşındaki genç kız sapık hamile
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Türk Doktor Tıp Litarürüne Resmen Girdi
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu
Meral Akşener'in Partisinin Kapatılması İçin Başvurdu